Nädala tegemised

JUUNI

2.-3.juuni         7.klass Umbusis matkamas

3.juuni             9.klassi eesti keele lõpueksam

                       1.-5.klass Lõuna-Eesti ekskursioonil

4.juuni             8.klassi eesti keele üleminekueksam

5.juuni             Parimate õppurite preemiaekskursioon

7.juuni             Õppenõukogu

8.juuni             Viljandimaa laulu- ja tantsupidu „Mu õnn ja rõõm”

10.juuni           9.klassi matemaatika lõpueksam

11.juuni           Kooliaasta pidulik lõpetamine (1.-8.klass) kell 8.00

                       Vallavanema hr A. Karu pidulik vastuvõtt Heimtalis

12.juuni           Laulu-ja tantsupeo tule vastuvõtt kell 18.00

13.juuni           9.klassi valikeksam

15.juuni           9.klassi lõpuaktus kell 15.00 Villem Reimani nimelises Rahvamajas

16.juuni           Õpetajate suvekool (väljasõit Põhja-Eestisse)

 

MAI 

2.mai               Maastikumäng

                        8.klassi loovtööde esitamine

7.mai               9.klassi ühiskonnaõpetuse proovieksam

8.mai               3.klassi eesti keele tasemetöö

10.mai             Emadepäeva kontsert võimla rõdusaalis, õpilastööde näitus koolimajas

13.mai             9.klassi eesti keele proovieksam

14.mai             6.klassi eesti keele tasemetöö

                        Koostööpäev Ämmuste koolis 

                        Külas Planetaarium kell 12.00               

15.mai             3.klassi matemaatika tasemetöö

                        Spordipäev  kell 10.00 

16.mai             Kontsert sotsiaalmajas kell 10.45, Pihlakobara väärikatele liikmetele kell 15.00

17.mai             Põltsamaa Muusikakooli õpilaste kontsert kell 11.00 võimla rõdusaalis

20.mai             Kukesamm koolini: kohtume 1.klassi astuavate õpilastega

21.mai             6.klassi matemaatika tasemetöö

                        8.klassi loovtööde kaitsmine

22.mai             1.klassi eesti keele tasemetöö

23.mai             9.klassi matemaatika proovieksam 

                        4.klassi eesti keele tasemetöö

24.mai             õp Marise klassi rattamatk

27.mai             1.klassi matemaatika tasemetöö, 2.klassi matemaatika tasemetöö

28.mai             4.klassi matemaatika tasemetöö                            

29.mai             2.klassi eesti keele tasemetöö   

                        Tutipidu

30.mai             õp Marise klass Tallinna Loomaaias

30.-31.mai       5.klass ja 6.klassi tüdrukud matkal

31.mai             7.klassi valiktasemetöö  

APRILL

1.aprill              Suur naljapäev

2.aprill              Koolis töötab fotograaf

                         Alates 2.aprillist toimub kehalise kasvatuse tundides karikaturniir sulgpallis. Osalevad 2.-9.klassi õpilased.

4.aprill              Koolitus: HEV õppija toetamine õppeprotsessis 

                        7.-9.klass Rakveres teatris

9.aprill              Viljandi valla koolijuhtide väljasõit GAG-i, Mektory majja

11.aprill            Pihlakobara kogunemine koolimaja sööklas

12.aprill            HEV õppepäev Tartu Masingu Koolis

15.aprill            Töötukassa õpitoad 8.-9.klassile

16.aprill            1.-4.klass väljasõit Tartu Põllumajandusmuuseumisse

18.aprill            Solistide lauluvõistlus "Kuldnokk"

19.aprill            Suur Reede

22.-28.aprill      VAHEAEG

MÄRTS: EESTI KEELE AASTA, EMAKEELENÄDAL

5.märts            Vastlapäev: ühine väljasõit Otepää Winterplace

7.märts            Korvpallisops 1.-5.klassile

7.-8.märts        Koolitus: HEV õppija toetamine õppeprotsessis   

8.märts            Naistepäev

                        Matemaatika olümpiaad  5.klass

                        7.klassi klassiõhtu

12.märts          Õppenõukogu kell 15.00

14.märts          Emekeelepäev

15.märts          Korvpall "Mulgid platsile"  1.-5.klass T ja P Abjas

20.märts          Ümarlaud Viljandimaa Rajaleidja Keskuses

21.märts          Känguru võistlus

22.märts          Tüdrukute korvpall Contra Cup Laiusel

22.märts          Mudilaskoori ettelaulmine Viljandis

25.märts          Viljandi valla koolide HEVKO-de ja tugispetsialistide kokkusaamine Saarepeedi Koolis

28.märts          Korvpall "Mulgid platsile"  6.-9.klass Abjas            

VEEBRUAR: EESTI VABARIIK 101

2.veebruar       Õpilased osalevad Tartu rahulepingu aastapäeva tähistamisel Rahvamajas

4.veebruar       1.-4.klassi õpilased vaatavad Ugala teatris etendust  "Pipi peab jõule"

5.veebruar        Koolijuhtide infopäev Paistu Koolis, osalevad koolide HEV koordinaatorid

                         Kolga-Jaani Raamatukogus kell 10.45 lauluraamatu tutvustus. Osalevad 1.-4.klassi õpilased.

6.veebruar        Matemaatika olümpiaad Viljandi Kesklinna Koolis

7.veebruar        L. Andre nimeline luulevõistlus  kell 11.30 spordihoone rõdusaalis

8.veebruar        Mudilaskooride seminar Pärnus

                          Lumelinna ehitamine Põltsamaal kell 12.00

13.veebruar      Kolga-Jaani Põhikooli 7.karikaturniir poiste korvpallis 

14.veebruar      Tähistame sõbrapäeva, toimuvad töötoad ja põnevad mängud

15.-16.veebruar HEV õppija toetamine õppeprotsessis

19.veebruar       Rahvusarhiivi töötoad

20.veebruar       Tüdrukute korvpalli rahvaliiga Abja-Paluojal

21.veebruar        6.klassi lapsevanemate koosolek

22.veebruar       EV 101 pidulik aktus kell 8.00 spordihoone rõdusaalis

                           Playback Kalmetu Põhikoolis

                  VAHEAEG 23.02-03.03.2019

25.veebruar       Tartu Erakooli koolitus tahvelarvutites  õppematerjali koostamise ja kasutamise kohta

26.-27.veebruar  HEV õppija toetamine õppeprotsessis

JAANUAR: KEELED

3.jaanuar          HEV õppija toetamine õppeprotsessis I

4.-5.jaanuar      Leedus Kaunase Žalgirise ja Moskva CSKA vahelist korvpalli kohtumist vaatamas 

8.jaanuar            Amphora kasutajate koolitus Heimtali Põhikoolis

15.jaanuar        Viljandimaa koolide 3x3 korvpall Abjas

17.jaanuar        Lasteaia-ja koolijuhtide infopäev Tarvastu Gümnaasiumis

24.jaanuar        Hoolekogu koosolek kell 18.00

25.-26.jaanuar  HEV õppija toetamine õppeprotsessis

30.jaanuar         Õpilased teevad Viljandi viilhallis tutvust teivashüppega

31.jaanuar         7.klassi õpilased panevad ennast proovile Tartus põgenemistoas 

31.jaanuar         5.klassi õpilased osalevad Paalalinna Koolis toimuval Nuputa võistluse eelvoorus

DETSEMBER: JÕULUKUU

3.detsember      I advendiküünla süütamine

4.detsember     Tüdrukute korvpalliturniir Abja-Paluojal

6.detsember     1.-4.klass Pilistvere jõulumaal

7.detsember     Rahvaliiga korvpallifestival Paide

10.detsember   II advendiküünla süütamine

17.detsember   III advendiküünla süütamine

20.detsember  Jõulupidu spordihoone rõdusaalis kell 17.00

21.detsember  Õpilasesinduse korraldatud töötoad

 

NOVEMBER: KOOLI AASTAPÄEV

1.november   Ametiühingu usaldusisikute koolitus Tartus

2.november   Hingedepäev. Õpilasesinduse liikmed ja 7.-9.klassi õpilased viivad kalmistule mälestusküünlad Kolga-Jaani koolile ja piirkonnale oluliste inimeste haudadele.

2.november   Tüdrukute korvpalliturniir Kolga-Jaani Spordihoones

6.november   Viljandi valla koolijuhtide infopäev Kolga-Jaani Põhikoolis algusega 13.00

6.november   Koguneb kooli konkursikomisjon õpetaja abi valimiseks

8.november   Isadepäeva tähistamine. Meisterdamise töötoad lastele ja isadele ning vanaisadele.

9.november   Rahvastepalliturniir Viljandis. Osalevad 2.-5.klassi tüdrukud. 

13.november  Helkurite meisterdamine 1.-4.klassi õpilastega

14.november  3x3 korvpall Paides. Osalevad 8.-9.klassi õpilased.

14.november  Koolitus kooli hoolekogule kell 18.00. Koolituse läbiviija Urve Mukk

15.november  Personali väljasõit Keila-Joale  kell 15.30

16.november  Tähistame kooli sünnipäeva. Asetame küünlad mälestuskivi ette. Aktus kell 8.00. 

16.november  Kooli külastavad Ääsmäe kooli õpetajad.

20.november  Õpilaste ja personali ühine väljasõit Pärnusse. Külastame veekeskust ja linna vaatamisväärsusi.

21.november  Noorte konverents "Lahe koolipäev" Tallinnas.

27.november  Õppenõukogu 

OKTOOBER: KUNSTI-, KÄSITÖÖ- JA TEHNOLOOGIAÕPETUSE KUU

1.oktoober  Eakate päevale pühendatud kontsert sotsiaalmajas

2.oktoober  Loodusõpetuse vabariiklik tasemetöö 4.klassi õpilastele

                   Hoolekogu koosolek kell 18.00

4.oktoober  Majandusteemaline e-viktoriin 9.klassi õpilastele

5.oktoober  Õpetajate päev. Õpetajate sügiskool: väljasõit Lahmuse Kooli

11.oktoober  1.-4. klassi õpilased õppereisil Felixis

15.oktoober  Küberturvalisuse loeng

16.oktoober  8.-9. klassi poisid õppekäik Imavere Saeveskisse

16.oktoober  Sõpruskohtumine korvpallis Kolga-Jaani Põhikooli õpilaste ja vilistlaste ning Olustvere Teenindus- ja Majanduskooli vahel.

18.oktoober  Tuleohutuse- ja evakuatsioonialane koolitus kooli personalile

19.oktoober  Ülekooliline koristuspäev

22.-28.oktoober  VAHEAEG

Vaheajal koolimaja avatud E-N 9.00-13.00

31.oktoober 1.-4.klass väljasõidul Tallinnas

SEPTEMBER: SPORDI- JA TERVISEKUU

1.september  Tarkusepäev, pidulik aktus kell 9.00 spordihoone rõdusaalis

8.september   Kolga-Jaani sügislaat

10.september  Algab 2.-3. klassi ujumiskursus Viljandis

12.september  Tore talu külastus: õpilased maisilabürindis

18.september  Lapsevanemate üldkoosolek kell 18.00 kooli sööklas

                            1.klassi lapsevanemate koosolek kell 17.00

                            2.klassi lapsevanemate koosolek kell 16.30

                            3.klassi lapsevanemate koosolek kell 17.15

                            4.klassi lapsevanemate koosolek kell 17.00

20.september  Spordipäev

21.september  Maakonna koolijuhtide infopäev Jaagu Lasteaed-Algkoolis

25.september  Loodusõpetuse vabariiklik tasemetöö 7.klassi õpilastele

27.september  Andmekaitse koolitus Ramsi Vaba Aja Keskuses


KONTAKTID

Direktori e-post: thea@k-jaani.vil.ee

direktor: +372 591 99 903
sekretär: +372 432 81 02
õpetajate tuba: +372 435 84 10

Viljandi mnt 1a
Kolga-Jaani 70 301
Viljandi maakond

Kõk õigused kaitstud © 2018.

TOP