Personal

Thea Pärnamets

direktor

e-post: thea@k-jaani.vil.ee
tel: 5919 9903

Piret Parm

geograafia, ajalugu, õpiabi, funktsionaalne lugemisoskus, informaatika, 6. kl klassijuhataja, HEVKO, sekretär

e-post:piret@k-jaani.vil.ee
tel: 43 28 102

Eha Fedorov

huvijuht, 9.klassi klassijuhataja

e-post: ehafedorov@k-jaani.vil.ee

Maris Kaur

eripedagoog, 8.klassi ja eriped klassi klassijuhataja

e-post: maris.kaur@mail.ee

Inga Laansalu

kunstiõpetus, tööõpetus, bioloogia

e-post: ingalaansalu@hot.ee

Õie Rauks

inimeseõp, ühiskonnaõp, loodusõp, keemia

e-post: rauks@k-jaani.vil.ee

Helen Hulkko

muusikaõpetus, pilliõpetus, koorijuht

e-post:helen@k-jaani.vil.ee

Marje Tatar

algõpetus, õpioskus, 1. ja 4.klassi klassijuhataja

e-post: marje@k-jaani.vil.ee

Aigi Aunap

eesti keel ja kirjandus

e-post: aigi@k-jaani.vil.ee

Jevgenia Kampus

vene keel

e-post: jevgenia@k-jaani.vil.ee

Relika Vaks

inglise keel, 7.klassi klassijuhataja

e-post:relika@k-jaani.vil.ee

Reet Meerits

loodusõp, füüsika, informaatika

Aleksander Tamm

ajalugu ( 7.-9.klass), ühiskonnaõp (9.kl)

e-post: aleksandertamm@hotmail.com

Sigrid Häkkinen Tank

tütarlaste kodundus ja käsitöö, ringijuht

e-post: sigrid.hakkinen@mail.ee

Inge Volmer

algõpetus, õpioskus, 2. ja 3.kl klassijuhataja

e-post:inge@k-jaani.vil.ee

Teet Meerits

kehaline kasvatus, ringijuht, 5.klassi klassijuhataja

teet.meerits@ut.ee

Toomas Kaarjärv

tehnoloogiaõpetus

Jaan Hansen

matemaatika

jaan1952@gmail.com

Ene Sarapuu

kokk, ringijuht

Olga Luik

kokaabi

Anneli Suigusaar

perenaine

Maie Pullisaar

perenaine

Sirje Tellisaar

majahoidja

KONTAKTID

Direktori e-post: thea@k-jaani.vil.ee

direktor: +372 591 99 903
sekretär: +372 432 81 02
õpetajate tuba: +372 435 84 10

Viljandi mnt 1a
Kolga-Jaani 70 301
Viljandi maakond

Kõk õigused kaitstud © 2018.

TOP